Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

DZIAŁ SPRZEDAŻY / WSPARCIE TECHNICZNE

 

WSPARCIE TECHNICZNE

Dariusz Kocerba

Marta Sulżycka

Kierownik Działu Sprzedaży -

rynek PL

Dariusz Kocerba

Inżynier Wsparcia Technicznego


Maciej Mitura

Inżynier Wsparcia Technicznego


Marta Sulżycka

 

e-mail: dariuszk@simex.pl

tel: 501 428 980

e-mail: maciejm@simex.pl

tel: 506 759 221

e-mail: martas@simex.pl

 

 

 

Inżynier Wsparcia Technicznego

Rafał Roguski

tel: 501 427 676

e-mail: rafalr@simex.pl

 

ZAMÓWIENIA, FAKTURY, WYSYŁKI

Zastępca Kierownika

Działu Sprzedaży

Adriana Połajkowska

Asystent Działu Sprzedaży

 

Iwona Rutkowska

Asystent Działu Sprzedaży


Ewelina Lewandowska

tel: 501 427 845

e-mail: adrianap@simex.pl

tel.: 506 759 372

e-mail: iwonar@simex.pl

tel: 501 427 871

e-mail: ewelinal@simex.pl

 

 

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl