Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Wydarzenia

Pragnąc zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania, stworzyliśmy nowe elektroniczne liczniki impulsów SLE-42 oraz czasu STH-42 w obudowie 48 x 24 mm, z własnym zasilaniem.
Miło nam poinformować Państwa, że firma Simex została powołana z dniem 10.01.2012 na członka Komitetu Technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.
Pragniemy poinformować, że nasze liczniki i manometry mogą Państwo kupić bezpośrednio w sklepach internetowych: www.liczniki4u.pl oraz www.manometry4u.pl w niższych, atrakcyjnych cenach. W najbliższym czasie planujemy uruchomić kolejne sklepy internetowe, w których znajdą Państwo ofertę, m.in: rejestratorów, mierników itp.
Miło nam poinformować Państwa, że nasza oferta produkcyjna powiększyła się o SWE-N55L - pierwszy wskaźnik w obudowie naściennej, zasilany z pętli prądowej 4-20 mA.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowego sklepu internetowego Rejestratory4u.pl
W dniach 14-23 września pobity został rekord świata w jeździe na rowerze pod wodą. Dystans odmierzały liczniki SWS-W606.
Chcielibyśmy poinformować Państwa, że do szerokiego grona renomowanych zagranicznych firm, które od lat reprezentujemy na terenie naszego kraju dołączyła szwajcarska firma MSR Electronics GmbH.
W ofercie Simex pojawił się właśnie nowy rejestrator danych z serii MultiLog: naścienny SRD-N16.
Przedstawiamy nową wersję oprogramowania SimCorder z semiSCADą - baza obiektów rozszerzona o wskaźnik czasu oraz optyczny sygnalizator stanu w formie diody LED.
Z radością i dumą informujemy, iż sklep internetowy liczniki4u.pl został nagrodzony prestiżową e-Gazelą Biznesu 2014!
Miło nam poinformować Państwa, że do linii MultiCon dołączyliśmy nowe urządzenie – drukarkę zewnętrzną serii MultiPrint.
W związku z zaostrzaniem przez firmy ORACLE i Microsoft polityki bezpieczeństwa dla komponentów typu "Aplet" (Java w wersjach 1.7 i 1.8) mogą wystąpić problemy z działaniem wizualizacji procesów wykorzystujących tę technologię.
W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów rozszerzamy wachlarz możliwości mierników procesowych: wyjście analogowe oraz wyświetlacz 6-dekadowy.
W odpowiedzi na zapotrzebowania zgłaszane przez naszych klientów urządzenia serii MultiCon uzyskały nową funkcjonalność - system "Powiadomienia e-mail".
Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży liczników w nowych szczelnych, naściennych obudowach 638 z dużym 6-dekadowym wyświetlaczem LED. Dostępne są 4 nowe wykonania.

Certyfikat ASKOM

16-08-02
Miło nam poinformować Państwa, że firma SIMEX uzyskała przedłużenie na kolejny rok certyfikatu poświadczającego posiadanie statusu Integratora Pakietu ASIX.
Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży regulatorów z wejściem uniwersalnym w szczelnych, naściennych obudowach z dużym 57 mm wyświetlaczem LED.
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardzo użyteczną i długo wyczekiwaną, funkcjonalność urządzeń serii MultiCon. SCADALite to cecha pozwalająca na zarządzanie procesem bezpośrednio z ekranu MultiCona.
Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu funkcjonalności zdalnego dostępu do danych w MultiCon za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej.
Zapraszamy do odwiedzenia portalu internetowego prosens24.eu, poświęconego serii urządzeń do pomiaru parametrów środowiskowych ProSens.
- strona 1/2

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl