Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Dofinansowanie z funduszu Unii Europejskiej

 

Miło nam poinformować Państwa, że nasze projekty pt:

 

1. "Wzrost aktywności eksportowej i konkurencyjności marki Simex poprzez uczestnictwo w międzynarodowych targach Hannover Messe w Niemczech" został wybrany do dofinansowania w ramach konkursu nr PBE.02.2018. projektu grantowego "Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim".
Nasza firma dzięki współpracy z Pomorskim Brokerem Eksportowym ma nadzieję zwiększyć swoją wiedzę oraz efektywniej wykorzystać budżet do przeprowadzenia działań proeksportowych. Planuje wzięcie udziału w targach Hannover Messe 2019 w charakterze wystawcy,  dlaszą promocję oraz rozwój eksportu produktów serii ProSens i MultiCon, dzięki czemu mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych. Realizacja projektu doprowadzić ma do zdobycia:

  • min. 5 kontraktów handlowych zagranicznych,
  • zwiększenia przychodów z eksportu do kwoty min. 5.900.000 PLN do końca roku 2020,
  • zwiększenie przychodów ze sprzedaży w eksporcie produktów będących przedmiotem projektu do kwoty min. 2.850.000 PLN.
Koszt całkowity projektu: 96 428,98 zł
Udział dofinansowania w kosztach kwalifikowalnych: 45 %
Wartość dofinansowania: 40 000,00 zł

 

 

 

 

2. "PROMOCJA MIĘDZYNARODOWA MARKI SIMEX I ROZWÓJ EKSPORTU W FIRMIE SIMEX SP. Z O.O. Z GDAŃSKA" został wybrany do dofinansowania w ramach poddziałania 3.3.3 "Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand" Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Projekt został oceniony bardzo wysoko, w wyniku oceny merytorycznej otrzymał maksymalne 10 pkt.
Nasza firma dzięki pozyskaniu finansowania w ramach poddziałania 3.3.3 POIR planuje wzięcie udziału w targach Hannover Messe 2017 w charakterze wystawcy, wypromowanie oraz rozwój eksportu produktów serii ProSens i MultiCon, dzięki czemu mają szansę stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych. Realizacja projektu doprowadzić ma do zdobycia:
- min. 5 kontraktów handlowych zagranicznych,
- zwiększenia przychodów ze sprzedaży produktów na eksport,
- zwiększenie przychodów ze sprzedaży produktów będących przedmiotem projektu.

 

Koszt całkowity projektu: 169 624,00 zł
Udział Funduszy Europejskich: 60 %

Wartość dofinansowania: 88 380,00 zł

 

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl