Artykuły

Informacja na temat targów i konferencji, w których wzięliśmy udział

O firmie

18-12-10
Firma SIMEX istnieje na rynku automatyki przemysłowej od 1986 roku jako producent i dystrybutor aparatury kontrolno-pomiarowej. Zakres naszej produkcji obejmuje urządzenia stosowane do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, ciśnienia, poziomu i przepływu. Oferowana aparatura kontrolno-pomiarowa znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, między innymi energetyce, ciepłownictwie, górnictwie, branży chemicznej, spożywczej, maszynowej oraz gospodarce wodno-ściekowej. Specjalizujemy się także w projektowaniu systemów ważenia m.in. zbiorników magazynowych i technologicznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego..

ZARZĄD

15-03-19
Informacja na temat targów i konferencji, w których wzięliśmy udział w ostatnim roku
Informacja na temat targów i konferencji, w których wzięliśmy udział

Polityka cookies

18-07-09
Zapisy polityki stosowania ciasteczek/cookies w serwisie simex.pl.
Informacja na temat targów i konferencji, w których wzięliśmy udział
Pomiary siły i ważenie często stwarzają dużo kłopotów technicznych. Problem pojawia się już na etapie doboru samego przetwornika pomiarowego, szczególnie gdy jest wymagana bardzo duża dokładność i powtarzalność pomiaru.

Usługi

17-12-20
W zakresie usług związanych z automatyzacją i realizacją pomiarów w procesach przemysłowych firma SIMEX oferuje m.in.: kompletację i dostarczanie aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej - urządzenia produkcji własnej oraz renomowanych firm krajowych i zagranicznych, ...
Publikujemy ten dokument w celu wyjaśnienia powodów, dla których gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe w ramach prowadzonej przez nas działalności.
Warunki korzystania z serwisu, wyłączenie odpowiedzialności oraz Polityka ochrony prywatności www.simex.pl

Kontakt

17-12-06
Zapraszamy do korzystania z metod bezpośredniego kontaktu do pracowników firmy SIMEX: znajdziecie tu Państwo numery telefonów (czynne w godzinach pracy 8.00-16.00) oraz adresy mailowe do pracowników poszczególnych Działów.
Miło nam poinformować Państwa, że nasz projekt pt: "PROMOCJA MIĘDZYNARODOWA MARKI SIMEX I ROZWÓJ EKSPORTU W FIRMIE SIMEX SP. Z O.O. Z GDAŃSKA." został wybrany do dofinansowania w ramach poddziałania 3.3.3 "Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand" Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
SIMEX jest dystrybutorem urządzeń następujących firm:

FAQ_PL

17-05-29
Na tej stronie znajdą Państwo najczęściej zadawane pytania na temat produkowanych przez firmę SIMEX urządzeń oraz odpowiedzi na nie.
Informacja na temat targów i konferencji, w których wzięliśmy udział w 2017 roku
- strona 1/2

80-556 Gdańsk, ul. Wielopole 11, tel. (+48 58) 762-07-77, fax 762-07-70, www.simex.pl, e-mail: info@simex.pl