Kontakt

 


 

 

SEKRETARIAT

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY /
WSPARCIE TECHNICZNE

SYSTEMY WAŻENIA /
INTEGRACJA AKPiA

SKLEPY INTERNETOWE

 

 

 

 

DZIAŁ MARKETINGU

 

 

ZAOPATRZENIE KSIĘGOWOŚĆ ZARZĄD

 

 

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

 

tel. (+48) 58 76-20-777

fax (+48) 58 76-20-770

e-mail: info@simex.pl

NIP: 583-000-03-16

 

Godziny pracy:

Pn - Pt : 7:30 - 15:30

Sb - Nd : nieczynne

 


Zamówienia prosimy składać na adres: zamowienie@simex.pl lub zamawiam@simex.pl

 

:
: *
: *
:
: *
: *
: *
: *
:
:
*   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez SIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu udzielenia odpowiedzi za zapytanie.
Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez SIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przesyłania informacji marketingowych na mój adres email podany w formularzu.
Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych:
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest SIMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-556) ul. Wielopole 11. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz, w przypadku wyrażenia zgody na cele marketingowe, do przesyłania treści marketingowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres daneosobowe@simex.pl z adresu, którego zgoda dotyczy.
Pełne informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez SIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dostępne są w zakładce "Polityka prywatności"

* Pola wymagane

80-556 Gdańsk, ul. Wielopole 11, tel. (+48 58) 762-07-77, fax 762-07-70, www.simex.pl, e-mail: info@simex.pl