unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Praca

Konstruktor - Programista

Firma SIMEX prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko "KONSTRUKTOR - PROGRAMISTA" do działu Badania i Rozwój. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie koncepcji oraz projektów urządzeń, a także ich oprogramowanie.

Nasze oczekiwane kompetencje to:

- wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne,

- praktyczna wiedza o analogowych i cyfrowych blokach urządzeń elektronicznych,

- znajomość pakietów: EAGLE, SPICE,

- znajomość C/C++, mile widziana znajomość asemblera,

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- znajomość budowy i obsługi przyrządów pomiarowych,

- mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania i programowania układów opartych na procesorach 8-bit i/lub 32-bit.

Cechy osobowościowe:

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność myślenia analitycznego,

- samodyscyplina i systematyczność,

- kreatywność.

Obowiązki:

- tworzenie schematów i projektów PCB,

- tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery,

- przeprowadzanie uruchomienia zaprojektowanych układów,

- uzgadnianie i opracowywanie założeń technicznych,

- nadzór na procesem tworzenia dokumentacji techniczno – technologicznej.

Wymiar etatu

pełny etat

Wyślij swoją aplikację

Temat: Aplikacja na stanowisko "Konstruktor - Programista"

Załączone pliki (CV, list motywacyjny)

Informacje dodatkowe

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl