unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

  • Simex
  • Praca
  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy
language: PL EN RU

Praca

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Firma SIMEX prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko "Regionalny Przedstawiciel Handlowy" na terenie Polski Południowej.

Opis stanowiska:

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami na powierzonym terenie,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów, promowanie produktów firmy, przygotowywanie ofert,
- doradztwo w zakresie oferowanych produktów i prowadzenie negocjacji, dobór urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta, doradztwo techniczne w zakresie stosowania oferowanych produktów,
- aktywne poszerzanie rynków zbytu na powierzonym terenie,
- prowadzanie prezentacji produktowych,
- monitoring i analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży,
- systematyczne umacnianie pozytywnego wizerunku firmy,
- raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka, mechatronika, elektrotechnika),

- dobra znajomość branży automatyki przemysłowej,

- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych,

- znajomość jęz. angielskiego,

- znajomość pakietu MS Office,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,

- zdolności handlowe i negocjacyjne,

- zaangażowanie i odpowiedzialność,

- umiejętność organizacji pracy,

- samodzielność i samodyscyplina,

- otwartość na nawiązywanie nowych kontaktów i umiejętność kształtowania relacji z klientami,

- pozytywne nastawienie do pracy, pasja i energia.

Wymiar etatu

pełny etat

Wyślij swoją aplikację

Temat: Aplikacja na stanowisko "Regionalny Przedstawiciel Handlowy"

Załączone pliki (CV, list motywacyjny)

Informacje dodatkowe

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl