Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Targi i konferencje 2013

 

Targi i konferencje 2012 rok

 

 

W roku 2013 firma Simex wzięła udział w następujących wydarzeniach:

 

 

23 - 26 wrzesień 2013

Automation 2013 w Indiach

 

We wrześniu tego roku firma Simex po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowych targach automatyki przemysłowej Autmation 2013, które odbyły się w Bombaju w Indiach.

 

Zaprezentowaliśmy szeroką gamę naszych urządzeń: liczników, mierników, rejestratorów i innych. Największe zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudził rejestrator/regulator danych serii MultiCon.

 

 

 

 

5 - 6 wrzesień 2013

XXIX Konferencja Naukowo - Techniczna w Nałęczowie

 

„Efektywność w Unikaniu Awarii w Instalacjach Elektrycznych. Bezpieczeństwo i Oszczędność. Remonty i Usługi Elektryczne w Instalacjach” to główne tematy wrześniowej konferencji, która odbyła się w Nałęczowie.

 

Podczas prezentacji, Mateusz Wądzyński - Inżynier wsparcia technicznego w firmie Simex, opowiedział o zastosowaniach naszego uniwersalnego rejestratora/regulatora danych - MultiCon CMC.

 

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazane zainteresowanie

 

 

 

 

13 - 14 czerwiec 2013

XXVIII Konferencja Naukowo - Techniczna  w Karczowiskach

 

Czerwcowa Konferencja Naukowo - Techniczna poświęcona była nowym technologiom w mechanice i mechatronice, a w szczególności technice pomiarowej, informatycznej, mechaniki oraz automatyzacji w przemyśle.

 

Uczestnikom konferencji zaprezentowaliśmy bogatą ofertę naszych produktów, a jeden z naszych specjalistów - Przemysław Kłosek wygłosił prezentację dotyczącą top-owego produktu - zaawansowanego regulatora i rejestratora danych - MultiCon CMC.

 

Bardzo dziękujemy za udział w konferencji

 

 

 

 

8 - 12 kwiecień 2013

Hannover Messe 2013

 

Podczas tegorocznych międzynarodowych targów w Hannoverze przedstawiliśmy Państwu całą ofertę SIMEX - rejestratory, liczniki, mierniki oraz regulatory. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nasz wielokanałowy regulator/rejestrator danych - MultiCon CMC.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.

 

 

 

 

19 - 22 marzec 2013

Automaticon 2013 - Warszawa

 

W tegorocznych targach zaprezentowaliśmy klientom szeroką gamę naszych urządzeń: liczników, mierników, regulatorów, a także rejestratorów. Klienci mogli przetestować wszystkie nasze produkty oraz  zapoznać się z ich funkcjami.

 

 

 

 

7 - 8 marzec 2013

XXVII Konferencja Naukowo - Techniczna  w Ustroniu

 

Tematyka konferencji dotyczyła szeroko pojętej automatyki, a przede wszystkim aparatury kontrolno-pomiarowej, napędów i układów sterowania, robotów przemysłowych, automatyki i elektroniki przemysłowej oraz bezpieczeństwa maszyn.

 

Podczas konferencji zaprezentowaliśmy nasz topowy produkt, wielokanałowy regulator-rejestrator Multicon CMC, oraz zróżnicowaną ofertę manometrów, dostępnych od niedawna po niższych cenach w nowym sklepie internetowym manometry4u.pl.

 


 

 

 

 

 

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl