Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Wydarzenia

Do bogatej oferty SIMEX dołączyła nowa seria urządzeń - regulatory PID. Główną innowacją jest zaimplementowany w nich algorytm sterowania typu PID, dzięki któremu regulatory mogę sterować procesami również w sposób ciągły.
Miło nam poinformować Państwa, że firma SIMEX znalazła się w prestiżowym gronie DIAMENTÓW 2011 miesięcznika FORBES, czyli przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.
Mamy przyjemność poinformować Państwa o uruchomieniu nowej funkcjonalności w produkowanych przez SIMEX urządzeniach z wejściem prądowo-napięciowym. Dotychczas do przeliczania wyniku użytkownik mógł wybrać jedną z czterech charakterystyk wejściowych (liniową, kwadratową, pierwiastkową i charakterystykę własną). Od teraz dostępna jest także charakterystyka objętościowa zbiornika cylindrycznego.
Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów, mamy przyjemność przedstawić Państwu nowe liczniki elektroniczne SLN-44 w obudowie 48 x 48 mm.
Pragnąc zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania, stworzyliśmy nowe elektroniczne liczniki impulsów SLE-42 oraz czasu STH-42 w obudowie 48 x 24 mm, z własnym zasilaniem.
MultiCon CMC wyposażony został w nowe moduły czasu HM, zawierające 2 lub 4 liczniki czasu.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy kanał na portalu youtube.com – MultiCon CMC. Zapraszamy do odwiedzin.
Mamy przyjemność poinformować, że seria urządzeń w obudowie naściennej N118 o stopniu ochrony IP 65 od dziś posiada nowy hardware, dający wiele nowych możliwości.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom najtrudniejszych aplikacji automatyki przemysłowej uzbroiliśmy wielokanałowe regulatory-rejestratory MultiCon CMC w nową funkcjonalność: MultiLevel Access.
W ofercie Simex pojawił się właśnie nowy rejestrator danych z serii MultiLog: naścienny SRD-N16.
Przedstawiamy nową wersję oprogramowania SimCorder z semiSCADą - baza obiektów rozszerzona o wskaźnik czasu oraz optyczny sygnalizator stanu w formie diody LED.
Z radością i dumą informujemy, iż sklep internetowy liczniki4u.pl został nagrodzony prestiżową e-Gazelą Biznesu 2014!
Przygotowaliśmy dla Państwa nowe wydania naszych katalogów. Zapraszamy do lektury - wydanie 2017 / 2018.
Miło nam poinformować, że rozszerzając funkcjonalność aplikacyjną rodziny MultiCon opracowane zostało urządzenie CMC-N16 w wykonaniu naściennym.
Pragniemy poinformować, że SIMEX został autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem firmy BD|SENSORS w zakresie sprzedaży czujników / przetworników poziomu i ciśnienia.
Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży liczników w nowych szczelnych, naściennych obudowach 638 z dużym 6-dekadowym wyświetlaczem LED. Dostępne są 4 nowe wykonania.
Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży regulatorów z wejściem uniwersalnym w szczelnych, naściennych obudowach z dużym 57 mm wyświetlaczem LED.
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardzo użyteczną i długo wyczekiwaną, funkcjonalność urządzeń serii MultiCon. SCADALite to cecha pozwalająca na zarządzanie procesem bezpośrednio z ekranu MultiCona.
Z przyjemnością informujemy, że obecne od lat w naszej ofercie wielokanałowe wskaźniki temperatury oraz sygnałów analogowych serii SWP/SWT-99 otrzymały nowe, bardzo przydatne, funkcjonalności.
Uprzejmie informujemy, że w siedzibie naszej firmy w Gdańsku udostępniliśmy możliwość płatności kartami płatniczymi: Visa i MasterCard.
- strona 1/2

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl