Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

  • Simex
  • >
  • Wydarzenia
  • >
  • MultiCon Emulator - teraz także wersja dla CMC-141: pobierz za darmo
language: PL EN RU

MultiCon Emulator - teraz także wersja dla CMC-141: pobierz za darmo

 

Chciałbyś przetestować możliwości MultiCon, bo nie jesteś zdecydowany czy go zakupić ? Nie musisz już czekać na wypożyczenie egzemplarza Demo albo opierać się tylko na zapewnieniach dostawcy ! Od dziś możesz pobrać programowy emulator MultiCon CMC-99 lub CMC-141.

 

Oprogramowanie to pozwala na ekranie Twojego komputera uruchomić wirtualnego MultiCon'a i zapoznać się z jego funkcjonalnością zupełnie za darmo. Emulator jest wiernym odwzorowaniem urządzenia rzeczywistego. Do testów kanałów pomiarowych wyposażony został w wirtualne źródła pomiarowe i wyjścia przekaźnikowe. W pełni funkcjonalny moduł rejestracji pozwala na zapis na wirtualnym dysku danych pomiarowych, a następnie przesłanie ich na Pendrive albo bezpośrednio do DAQ Manager za pomocą protokołu TCP.

 


MultiCon CMC-99 Emulator za darmo - Pobierz

MultiCon CMC-141 Emulator za darmo - Pobierz

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl