Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Nowa funkcjonalność MultiCon'a - MultiLevel Access

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom najtrudniejszych aplikacji automatyki przemysłowej uzbroiliśmy wielokanałowe regulatory-rejestratory MultiCon CMC w nową funkcjonalność: „MultiLevel Access” - czyli jedno- lub wielopoziomową ochronę dostępu do ustawień urządzenia.

Uwzględniając poziom administratora zdefiniować można do 16-tu niezależnych użytkowników. Tylko administrator ma uprawnienia do swobodnej konfiguracji urządzenia bez żadnych ograniczeń, jego rolą jest również zdefiniowanie uprawnień pozostałych użytkowników. W danym momencie może być zalogowany wyłącznie jeden użytkownik. Jego wylogowanie następuje po upłynięciu określonego przed administratora czasu od momentu ostatniej interakcji z urządzeniem, lub też na wyraźne życzenie użytkownika po kliknięciu ikony kłódki na pasku informacyjnym. Dodatkowym usprawnieniem procesu autoryzacji jest możliwość wykorzystania kluczy USB. Klucz sprzętowy pozwala użytkownikowi na zalogowanie się bez konieczności podawania hasła, usunięcie klucza to automatyczne wylogowanie użytkownika. Klucz przypisywany jest indywidualnie dla każdego użytkownika. Plik uprawnień można zapisać na pamięci zewnętrznej i swobodnie przenosić pomiędzy urządzeniami, co zdecydowanie skraca czas konfiguracji kolejnych jednostek.

 

 

MultiLevel Access

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl