Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Nowe zasilanie w urządzeniach MultiLog!

 

Rejestratory z serii MultiLog cieszą się Państwa uznaniem od wielu lat. Serię tę zapoczątkowały 1-, 4- i 8-kanałowe rejestratory sygnałów procesowych z zasilaniem sieciowym 230V. Obserwując powiększanie się obszaru zastosowań oraz analizując potrzeby rynku, nasi konstruktorzy stale pracują nad rozwijaniem kolejnych możliwości rejestratorów. Do wersji pierwotnej zostały dodane kolejne elementy: przekaźniki elektroniczne, wykonanie w obudowie do montażu naściennego, bursztynowe podświetlenie wyświetlacza oraz uniwersalne wejście temperaturowe (RTD+TC) lub prądowo-napięciowe.

 

Mamy przyjemność zaprezentować kolejne nowe wykonanie - rejestratory MultiLog zasilane napięciem 12V (11...16V DC / 10...13V AC).

 

Nowe napięcie zasilające wraz z odpornością na wibracje wg normy EN-61131-2 otwiera drogę do wykorzystania urządzeń w kolejnych aplikacjach, np. na łodziach motorowych, maszynach rolniczych czy pojazdach transportowych.

 

Nowe zasilanie w urządzeniach MultiLog

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl