Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Nowość - powiadomienia e-mail dla serii MultiCon!

W odpowiedzi na zapotrzebowania zgłaszane przez naszych klientów urządzenia serii MultiCon uzyskały nową funkcjonalność - system "Powiadomienia e-mail".

 

Umożliwia on wysyłanie wiadomości e-mail bezpośrednio z MultiCon'a, co czyni urządzenie jeszcze lepiej przystosowanym do najnowocześniejszych systemów monitorowania i alarmowania.

Użytkownik może zdefiniować do 32 różnych wiadomości wysyłanych podczas wystąpienia określonego typu zdarzenia. Wiadomość e-mail składa się z trzech elementów:

  • tytułu i treści, które ustawiane są na stałe,
  • załącznika, w którym znajdują się chwilowe wartości z wybranych grup lub pojedynczych kanałów pomiarowych zapisane w formacie csv.


MultiCon obsługuje bezpieczne logowanie (szyfrowane protokołem TLS lub SSL), dzięki czemu konto, z którego wysyłane są powiadomienia, może być założone na dowolnym serwerze pocztowym. Funkcjonalność systemu "Powiadomienia e-mail" wymaga użycia klucza licencji.

 

Powiadomienia e-mail

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl