Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

  • Simex
  • >
  • Wydarzenia
  • >
  • SimCorder Soft - dodatkowe obiekty graficzne w semiSCADZIE: wskaźnik czasu oraz optyczny sygnalizator stanu.
language: PL EN RU

SimCorder Soft - dodatkowe obiekty graficzne w semiSCADZIE: wskaźnik czasu oraz optyczny sygnalizator stanu.

Rejestracja wielu parametrów wiąże się z wielkimi zestawieniami danych, które podane w tabelarycznej postaci liczbowej, są niemożliwe do szybkiej interpretacji. W takich aplikacjach z powodzeniem sprawdzi się oprogramowanie SimCorder Soft. Podstawowa wersja programu pozwala na tworzenie wykresów porównujących wszystkie zebrane wyniki, dzięki czemu łatwo zauważyć różnicę między tymi samymi wielkościami mierzonymi w różnych miejscach/warunkach.

 

W sytuacji, gdy rejestracja dotyczy różnych parametrów jednego obiektu (lub wielu obiektów), zastosowanie znajdzie oprogramowanie w wersji rozszerzonej o semiSCADĘ - moduł do graficznej prezentacji wyników pomiarów. Duży zbiór obiektów graficznych został rozszerzony o wskaźnik czasu oraz optyczny sygnalizator stanu w formie diody LED. Wskaźnik czasu to funkcjonalność pozwalająca wyświetlać czas w różnych, rozbudowanych formatach, natomiast sygnalizator optyczny to tzw. kontrolka umożliwiająca precyzyjną sygnalizację stanów binarnych (w tym alarmowych) i ułatwiająca detekcję jakichkolwiek odchyleń od normy.

 

Nowe funkcjonalności dają użytkownikom jeszcze większe możliwości w skonfigurowaniu semiSCADy według indywidualnych potrzeb i wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa monitorowanych procesów pomiarowych.

 

 

Więcej informacji na stronie: SimCorder Soft

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl