Strona korzysta z cookies zgodnie z polityką cookies (przeczytaj). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na to i że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
unia europejska

simex - pomiar i sterowanie

language: PL EN RU

Simex członkiem Komitetu Technicznego PKN!

 

Miło nam poinformować Państwa, że od dnia 10 stycznia 2012 r. firma Simex  jest członkiem Komitetu Technicznego do spraw Bezpieczeństwa Urządzeń Pomiarowych, Sterujących i Sprzętu Laboratoryjnego (KT 69). Dzięki temu będziemy brali udział w tworzeniu Polskich Norm.


Zapewnienie bezpieczeństwa jest dla nas jednym z najważniejszych priorytetów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze urządzenia będą pracowały w systemach, które mogą być potencjalnie niebezpieczne dla użytkownika. Stosowane przez nas rozwiązania mają na celu maksymalne zredukowanie zagrożeń podczas normalnej pracy, a także w stanach uszkodzenia.
Uważamy, że rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa nie należy trzymać w tajemnicy. Powinny być one łatwo dostępne, zrozumiałe i przede wszystkim skuteczne. 
Członkostwo w KT 69 daje nam możliwość podzielenia się doświadczeniem i wiedzą, którą pracownicy naszej firmy zdobywali od wielu lat. Mamy nadzieję na przyłożenie się do rozwoju Polskich Norm. Dzięki uczestnictwu w KT pojawia się także możliwość korzystania z doświadczeń innych członków. Konfrontacja doświadczeń różnych firm pozwoli na utrzymywanie naszych kompetencji na najwyższym poziomie.

 

Certyfikat

SIMEX Sp. z o.o.

ul. Wielopole 11

80-556 Gdańsk

Poland

tel. (+48 58) 76-20-777

fax (+48 58) 76-20-770

info@simex.pl

zamawiam@simex.pl