Ładowanie
Infolinia

58 762 07 77

Simex sp. z o.o.

80-556 Gdańsk, ul. Wielopole 11
NIP: 583-000-03-16, Regon: 001324354

tel. (+48) 58 76-20-777

e-mail: info@simex.pl

Spółka wpisana do KRS przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000068378, kapitał zakładowy 150 300,00 zł

Numer rachunku:
08 1750 1325 0000 0000 1231 7093, Bank BNP Paribas

ZAPRASZAMY
DO NASZEJ SIEDZIBY

Poniedziałek - piątek 07:30 - 15:30
W sobotę i niedzielę nieczynne

OPIEKUNOWIE REGIONÓW

POLSKA PÓŁNOCNA

Rafał Roguski

501 427 676

rafalr@simex.pl

 

POLSKA CENTRALNA

Piotr Maciejewski

501 427 995

piotrm@simex.pl

 

POLSKA POŁUDNIOWA

Paweł Kłósek

501 427 908

pawelk@simex.pl

CENTRALA GDAŃSK

Obsługa zamówień, faktury, wysyłki

Iwona Rutkowska

p.o. Kierownika Biura Obsługi Klienta

  506 759 372

  iwonar@simex.pl

 

Lena Barańska

Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży

  501 427 871

  lenab@simex.pl

 

Wiktoria Borsuk

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży

  501 427 845

  wiktoriab@simex.pl

 

Marlena Mucha

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży

  606 804 854

  marlenam@simex.pl

 

Wsparcie Techniczne

Łukasz Stachowiak

Kierownik Działu Sprzedaży - rynek PL

  58 76 20 777

  lukaszs@simex.pl

 

Marta Sulżycka

Lider Zespołu Ofertowego

  506 759 221

  martas@simex.pl

 

Justyna Serafin

Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego

  608 356 378

  justynas@simex.pl

 

Systemy Ważenia / Integracja AKPiA

 

Zaopatrzenie

 

Księgowość

Krzysztof Rekowski

Kierownik Działu Integracji Systemów Automatyki

  501 428 937

  krzysztofr@simex.pl

 

Jolanta Ostaniewicz

Zaopatrzenie produkcji

  501 428 409

  jolantao@simex.pl

 

Joanna Sala

Główna Księgowa

  509 739 189

  joannas@simex.pl

 

Aneta Galikowska

Księgowa

  501 428 587

  anetag@simex.pl