Ładowanie
Infolinia

58 762 07 77

Mierniki wagowe Simex w automatycznej mieszalni paszy

22.04.2021 | Artykuły

Automatyzacja procesu przygotowania paszy to krok, na który decyduje się coraz więcej właścicieli gospodarstw rolnych. Współpracujemy z wieloma firmami, które zajmują się automatyzacją mieszalni pasz. Dostarczamy podzespoły wagowe, z wykorzystaniem których realizowane są układy pomiarowo-kontrolne w tego typu aplikacjach.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich filmów pokazujących przykładową aplikację automatycznej mieszalni pasz, wykonaną przez jednego z naszych klientów integratorów.

Czytaj więcej

Rejestrator danych - zaawansowany MultiCon od Simex

31.03.2021 | Artykuły

Najważniejsze informacje na temat naszej flagowej linii produktów - Multicon, skoncentrowane w jednym artykule!

Szeroki zakres zagadnień dotyczących wielokanałowego regulatora/rejestratora danych marki Simex - od parametrów technicznych, przez jego funkcjonalność, aż po wykonania specjalne - został przedstawony w lekkiej i przyjemnej graficznie formie.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego najbardziej zaawansowanego urządzenia!

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące i sterujące w OZE

22.03.2021 | Artykuły

Odnawialne źródła energii z każdym rokiem zwiększają swój udział procentowy wśród wszystkich metod produkcji energii. Względy ekologiczne, prawne i ekonomiczne nakłaniają użytkowników do modernizacji systemów zasilania. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dekadach trend ten zachowa tendencję wzrostową.

W poniższej publikacji przedstawiamy przykłady zastosowania urządzeń mierzących, rejestrujących i sterujących dla elektrowni wodnych, biogazowni i elektrowni wiatrowych.

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące, sterujące dla przemysłu ciężkiego

08.03.2021 | Artykuły

Produkcja maszyn i półproduktów wymaga solidnego sprzętu. Jako silny przedstawiciel polskich producentów elementów automatyki przemysłowej, zaprezentujemy Państwu przykłady zastosowania mierników, rejestratorów i regulatorów w przemyśle ciężkim. Artykuł ten należy do serii publikacji aplikacyjnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące i sterujące dla farmacji

17.02.2021 | Artykuły

W ciągu kilku najbliższych miesięcy zamieścimy serię publikacji, w których postaramy się przybliżyć Państwu możliwość zastosowania oferowanych przez Simex urządzeń w najważniejszych dla gospodarki branżach przemysłowych (przemysł spożywczy, ciężki, tekstylny itp.). Pierwszy artykuł z tej serii skupia się głównie na przemyśle farmaceutycznym, szczególnie ważnym z uwagi na obecną sytuację pandemiczną w kraju i na świecie.

Czytaj więcej

Nowe regulatory uniwersalne z bargrafem

04.02.2021 | Wydarzenia

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych regulatorów z wejściem uniwersalnym oraz bargrafem: SUR-49B oraz SUR-94B.

Czytaj więcej

Nowe moduły wejść uniwersalnych dla MultiCon

05.01.2021 | Wydarzenia

Nasz wielozadaniowy regulator / rejestrator MultiCon to urządzenie modułowe, konfigurowane indywidualnie według potrzeb danej aplikacji. Wybór konkretnego rodzaju sygnału pomiarowego pozwala na umieszczenie większej ilości wejść w jednym module, natomiast do aplikacji o bardziej złożonych lub zmiennych w czasie wymaganiach, oferujemy moduły wejść uniwersalnych.

Czytaj więcej

Specjalne ceny manometrów na Allegro!

17.12.2020 | Aktualne promocje

Wyprzedaż manometrów na Allegro w bardzo dobrych cenach!

Czytaj więcej

SUR-W410: Nowy uniwersalny wyświetlacz z funkcją regulacji

07.12.2020 | Wydarzenia

Kolejnym z serii mierników uniwersalnych Simex jest regulator w obudowie naściennej: SUR-W410

Czytaj więcej

4ControllerView - widok regulatorowy, cz. 1

02.11.2020 | Wydarzenia

Nowością, z którą warto się zapoznać, jest funkcjonalność 4ControllerView - nowy tryb prezentacji stanu kanałów logicznych danej grupy pomiarów, zaprojektowany specjalnie do zastosowań MultiCona w funkcji regulatora.

Czytaj więcej

Seria PUR: Zaawansowane regulatory PID z Fuzzy Logic!

29.10.2020 | Wydarzenia

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rodzina regulatorów PID powiększa się! Do sprzedawanego od kwietnia 2020r regulatora PUR-99 dołączają właśnie dwa nowe wykonania - PUR-94D dostępny w obudowie 96 x 48 mm oraz PUR-49D zamknięty w obudowie 48 x 96 mm.

Czytaj więcej

Zasilanie 12V w urządzeniach Simex

07.03.2019 | Wydarzenia

Mając na uwadze potrzeby aplikacyjne naszych klientów, część naszych mierników przemysłowych dostosowaliśmy do 12V (10-30V DC) systemów zasilania.

Czytaj więcej