Ładowanie
Infolinia

58 762 07 77

Montaż naścienny urządzeń Simex - Nowość SWH15!

27.09.2021 | Wydarzenia

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowe obudowy naścienne, przeznaczone dla urządzeń o charakterystyce pionowej i poziomej - również z bargrafem!

Czytaj więcej

Rejestrator danych MultiCon w języku tureckim!

21.06.2021 | Wydarzenia

Miło nam poinformować Państwa, że menu naszego flagowego regulatora/rejestratora danych serii MultiCon dostępne jest teraz także w języku tureckim!

Czytaj więcej

Nowy MultiCon w wersji Lite!

07.06.2021 | Wydarzenia

Z przyjemnością ogłaszamy powiększenie rodziny rejestratorów / regulatorów MultiCon o nowy model: MultiCon Lite

Jest to ekonomiczna, "odchudzona" wersja CMC-99, w obudowie tablicowej 96 x 96 mm, pozwala na podłączenie 8 uniwersalnych lub 16 dedykowanych sygnałów pomiarowych, w standardzie posiada interfejsy: USB, RS-485 i Ethernet, 4 GB pamięci wewnętrznej, 30 kanałów wirtualnych.

Czytaj więcej

Wagi przemysłowe i laboratoryjne teraz w ofercie!

01.06.2021 | Ogólne

Do naszej oferty zawitały nowe urządzenia - wagi uznanej szwajcarskiej marki OHAUS! 🇨🇭

Czytaj więcej

4GB pamięci wbudowanej w MultiCon w cenie 2GB!

27.05.2021 | Aktualne promocje

Od teraz do końca roku 2021 rozszerzenie pamięci z 2GB do 4GB dostępne jest całkowicie za darmo! Promocja obejmuje wszystkie urządzenia z serii MultiCon.

Czytaj więcej

Jaki enkoder wybrać? - Rodzaje i parametry enkoderów

06.05.2021 | Artykuły

Enkoder, czyli przetwornik obrotowo-impulsowy to urządzenie, które generuje impulsy pod wpływem obrotu wałka. Przetwarza ruch na sygnał elektryczny, więc może służyć do określenia przemieszczeń kątowych, prędkości obrotowej, czy przemieszczenia liniowego.

W artykule znajdziecie Państwo podstawową wiedzę na temat enkoderów oraz krótki przegląd oferowanych przez nas produktów z tej kategorii. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Mierniki wagowe Simex w automatycznej mieszalni paszy

22.04.2021 | Artykuły

Automatyzacja procesu przygotowania paszy to krok, na który decyduje się coraz więcej właścicieli gospodarstw rolnych. Współpracujemy z wieloma firmami, które zajmują się automatyzacją mieszalni pasz. Dostarczamy podzespoły wagowe, z wykorzystaniem których realizowane są układy pomiarowo-kontrolne w tego typu aplikacjach.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich filmów pokazujących przykładową aplikację automatycznej mieszalni pasz, wykonaną przez jednego z naszych klientów integratorów.

Czytaj więcej

Rejestrator danych - zaawansowany MultiCon od Simex

31.03.2021 | Artykuły

Najważniejsze informacje na temat naszej flagowej linii produktów - Multicon, skoncentrowane w jednym artykule!

Szeroki zakres zagadnień dotyczących wielokanałowego regulatora/rejestratora danych marki Simex - od parametrów technicznych, przez jego funkcjonalność, aż po wykonania specjalne - został przedstawony w lekkiej i przyjemnej graficznie formie.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego najbardziej zaawansowanego urządzenia!

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące i sterujące w OZE

22.03.2021 | Artykuły

Odnawialne źródła energii z każdym rokiem zwiększają swój udział procentowy wśród wszystkich metod produkcji energii. Względy ekologiczne, prawne i ekonomiczne nakłaniają użytkowników do modernizacji systemów zasilania. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dekadach trend ten zachowa tendencję wzrostową.

W poniższej publikacji przedstawiamy przykłady zastosowania urządzeń mierzących, rejestrujących i sterujących dla elektrowni wodnych, biogazowni i elektrowni wiatrowych.

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące, sterujące dla przemysłu ciężkiego

08.03.2021 | Artykuły

Produkcja maszyn i półproduktów wymaga solidnego sprzętu. Jako silny przedstawiciel polskich producentów elementów automatyki przemysłowej, zaprezentujemy Państwu przykłady zastosowania mierników, rejestratorów i regulatorów w przemyśle ciężkim. Artykuł ten należy do serii publikacji aplikacyjnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące i sterujące dla farmacji

17.02.2021 | Artykuły

W ciągu kilku najbliższych miesięcy zamieścimy serię publikacji, w których postaramy się przybliżyć Państwu możliwość zastosowania oferowanych przez Simex urządzeń w najważniejszych dla gospodarki branżach przemysłowych (przemysł spożywczy, ciężki, tekstylny itp.). Pierwszy artykuł z tej serii skupia się głównie na przemyśle farmaceutycznym, szczególnie ważnym z uwagi na obecną sytuację pandemiczną w kraju i na świecie.

Czytaj więcej

Nowe regulatory uniwersalne z bargrafem

04.02.2021 | Wydarzenia

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty dwóch nowych regulatorów z wejściem uniwersalnym oraz bargrafem: SUR-49B oraz SUR-94B.

Czytaj więcej

Nowe moduły wejść uniwersalnych dla MultiCon

05.01.2021 | Wydarzenia

Nasz wielozadaniowy regulator / rejestrator MultiCon to urządzenie modułowe, konfigurowane indywidualnie według potrzeb danej aplikacji. Wybór konkretnego rodzaju sygnału pomiarowego pozwala na umieszczenie większej ilości wejść w jednym module, natomiast do aplikacji o bardziej złożonych lub zmiennych w czasie wymaganiach, oferujemy moduły wejść uniwersalnych.

Czytaj więcej

SUR-W410: Nowy uniwersalny wyświetlacz z funkcją regulacji

07.12.2020 | Wydarzenia

Kolejnym z serii mierników uniwersalnych Simex jest regulator w obudowie naściennej: SUR-W410

Czytaj więcej

4ControllerView - widok regulatorowy, cz. 1

02.11.2020 | Wydarzenia

Nowością, z którą warto się zapoznać, jest funkcjonalność 4ControllerView - nowy tryb prezentacji stanu kanałów logicznych danej grupy pomiarów, zaprojektowany specjalnie do zastosowań MultiCona w funkcji regulatora.

Czytaj więcej