Ładowanie
Infolinia

58 762 07 77

Dlaczego Simex?
Ponad 30 lat doświadczenia na rynku
Polski producent, polski kapitał
Profesjonalne wsparcie techniczne
Ogólnoświatowa sieć dystrybucji

Aktualności

Mierniki wagowe Simex w automatycznej mieszalni paszy

22.04.2021 | Artykuły

Automatyzacja procesu przygotowania paszy to krok, na który decyduje się coraz więcej właścicieli gospodarstw rolnych. Współpracujemy z wieloma firmami, które zajmują się automatyzacją mieszalni pasz. Dostarczamy podzespoły wagowe, z wykorzystaniem których realizowane są układy pomiarowo-kontrolne w tego typu aplikacjach.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich filmów pokazujących przykładową aplikację automatycznej mieszalni pasz, wykonaną przez jednego z naszych klientów integratorów.

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące i sterujące w OZE

22.03.2021 | Artykuły

Odnawialne źródła energii z każdym rokiem zwiększają swój udział procentowy wśród wszystkich metod produkcji energii. Względy ekologiczne, prawne i ekonomiczne nakłaniają użytkowników do modernizacji systemów zasilania. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dekadach trend ten zachowa tendencję wzrostową.

W poniższej publikacji przedstawiamy przykłady zastosowania urządzeń mierzących, rejestrujących i sterujących dla elektrowni wodnych, biogazowni i elektrowni wiatrowych.

Czytaj więcej

Urządzenia mierzące, rejestrujące, sterujące dla przemysłu ciężkiego

08.03.2021 | Artykuły

Produkcja maszyn i półproduktów wymaga solidnego sprzętu. Jako silny przedstawiciel polskich producentów elementów automatyki przemysłowej, zaprezentujemy Państwu przykłady zastosowania mierników, rejestratorów i regulatorów w przemyśle ciężkim. Artykuł ten należy do serii publikacji aplikacyjnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej