Ładowanie
Infolinia

58 762 07 77

07.06.2022

Asortyment Simex w grupie czujników temperatury oferuje cały wachlarz rozwiązań. Szeroki wybór oferujemy między innymi w grupie czujników przeznaczonych do pomiarów w kanałach wentylacyjnych i układach klimatyzacji.

Poniżej przedstawiamy przykładowe rozwiązania:

SCR501

SCR500

 

SCR501

 

SCR502

   
Czujnik z promieniowo wyprowadzoną nierdzewną osłoną, z puszką na przyłącze elektryczne. Przeznaczony do bezpośredniego montażu w kanale wentylacyjnym. Dopuszczalny zakres temperatury medium to -50...200°C (puszka przyłączeniowa do 120°C)   Czujnik z osłoną umieszczoną w płaszczyźnie puszki, przygotowany do montażu naściennego. Przeznaczony do pomiaru temperatury otoczenia w pomieszczeniu i na zewnątrz. W zależności od środowiska można zastosować osłonę szczelną lub perforowaną.   Czujnik w postaci puszki z perforowaną obudową. Element pomiarowy znajduje się wewnątrz obudowy. Czujnik przeznaczony do kontroli temperatury np. w klimatyzowanych pomieszczeniach biurowych.

 

Wszystkie powyższe rozwiązania występują w opcji z bezpośrednio zamontowanym przetwornikiem pomiarowym RTD/4..20 mA, lub TC/4..20 mA. Sygnały przetworzone często stosowane są w centralnych systemach sterowania.