SUR-457-M-J0-11000-10-3-081
Kod: SUR-457-M-J0-11000-10-3-081
  • miernik w obudowie naściennej IP 67
  • wejście uniwersalne: 0/4-20 mA, 0-10V, 0-150 mV, RTD lub TC
  • RS-485 / Modbus RTU
  • wyświetlacz multikolor lub ultra bright: czerwony, zielony, niebieski
  • wyjścia binarne REL / OC
  • wyjście analogowe: pasywne lub aktywne
  • wyjście zasilające 24V DC
  • konfiguracja z poziomu PC za pomocą bezpłatnego oprogramowania S-Config
  • nowość: funkcja naprzemiennego sterowania pompami
Cena netto:
Parametry wariantu
Wyświetlacz
LED, 4 x 57 mm, multikolor
Typ wejścia
1 x uniwersalne
Typ wyjścia
2 x przekaźnik
Interfejs komunikacyjny
RS-485 / Modbus RTU
Zasilanie
16...35V AC, 19...50V DC
Opcje
temperatura pracy -20...+50°C wraz z lakierowaniem ochronnym płytek PCB
Opis
Specyfikacja ogólna
Liczba wejść
1
Typ wejścia
uniwersalne
Zakres wejścia
0/4...20 mA
0/1...5V, 0/2...10V
0...60 mV, 0...75 mV, 0...100 mV, 0...150 mV
Pt100, Pt500, Pt1000: -100...+600°C
Typ wyjścia
w zależności od konfiguracji:
przekaźnik 5A/250V AC (rezystancja)
przekaźnik 3A/250V AC (reaktancja)
Open Collector I=30 mA, U=30V DC, P=100 mW
0/4...20 mA: aktywne prądowe, zakres pracy max. 0...24 mA, rezystancja obciążenia max. 700 Ω, rozdzielczość 13 bit
4...20 mA: pasywne prądowe, izolowane, zakres pracy max. 2,8...24 mA, rezystancja obciążenia 600 Ω@24V DC, rozdzielczość 13 bit
0/1...5V, 0/2...10V: aktywne napięciowe, zakres pracy max. 0...11V, rezystancja obciążenia min. 2000 Ω, rozdzielczość 13 bit
Zasilanie
16...35V AC, 19...50V DC
85...260V AC/DC
Wyświetlacz
LED, 4 x 57 mm, multikolor
LED, 4 x 57 mm, ultra bright (czerwony, zielony, niebieski)
Interfejs komunikacyjny
Parametry transmisji
1200...115200 bit/s, 8N1 i 8N2
Temperatura pracy
0...+50°C
-20…+50°C
Stopień ochrony
IP 67
Materiał obudowy
poliwęglan
ABS
Montaż
naścienny
Wymiary obudowy
230 x 140 x 96,5 mm